قوانین فروشندگان

قوانین فروش محصول کالنگ

فروشندگان محصولات ملزم به اجرای تمام قوانین کالنگ هستند و در صورت هرگونه تخطی از قوانین مسئولیت بر عهده فروشنده خواهد بود

1- به جهت حمایت از محصولات ایرانی و اینکه تاکنون بستر مناسبی برای فروش این محصولات فراهم نشده کالنگ فقط محصولات ایرانی را مورد تایید قرار میدهد

2- محصولات ارسالی از نظر کیفیت باید دارای استانداردهای لازم باشند

3- رعایت قانون کپی رایت برای دسته های زیر اجباریست و در صورت عدم رعایت محصول شما حذف و درآمد شما مسدود خواهد شد

وب: این نوع محصولات باید دارای طراحی مناسب و واکنشگرا باشند و به جهت ایرانی بودن تمام بخش های آن فارسی باشد

کتاب: این محصولات صرفا باید با فرمتPDF  و صفحه آرایی و خوانایی مناسب ، کاربر پسند در اختیار خریدار قرار داده شود

نرم افزار: محصولات نرم افزاری که بصورت مستقیم با اطلاعات کاربر در ارتباط هستند مورد تایید نیستند و فقط نرم افزار های کاربردی منتشر می شود

فایل sample محصولات باید ساختاری مشابه فایل

4- طراحی کاور و فایل های گرافیکی محصول باید بصورت حرفه ای و کاربر پسند انجام شود

5- بهره مندی از توضیحات شفاف و به دور از اغراق جهت شرح و معرفی محصول ارسالی

6- پشتیبانی محصولات عرضه شده بر عهده فروشنده محصول مورد نظر است و این مهم می بایست در کوتاه ترین زمان ممکن (حداکثر 48 ساعت) صورت پذیرد

7- ارائه به روز رسانی ها و رفع ایرادات احتمالی بر عهده فروشنده محصول خواهد بود

8- ارائه پشتیبانی به خریداران تنها بعد از خرید و از طریق تیکت پشتیبانی محصول امکان پذیر است و قرار دادن هرگونه اطلاعات ارتباطی در صفحه توضیحات ، پروفایل ، دیدگاه ها و یا پیش نمایش محصول ممنوع می باشد.

9- قرار دادن دموی محصولات بر روی دامنه ای که در زمینه فعالیتی کالنگ می باشد ممنوع است.

10- آخرین نسخه و کاملترین نسخه ی محصولات همواره می بایست بر روی وب سایت کالنگ قرار گرفته باشد تا در زمان خرید، خریدار بدون کوچکترین تاخیری محصول خود را دریافت نماید. لذا ارائه نسخه های دیگر محصولات خارج از سایت کالنگ به مشتریان ممنوع می باشد و با این موضوع برخورد خواهد شد.

11- هر گونه قرار دادن لینک یا ایمیل در فایل محصول که اشاره به فروشگاه های خارج از سایت نماید ممنوع است.

12- اجازه استفاده مشتریان از محصولات فقط بر روی یک وب سایت داده خواهد شد و مشتری حق استفاده بیشتر و یا انتشار محصول خریداری شده ی خود را ندارد مگر منوط به اجازه کتبی از طراح محصول.

13- تعهدات پشتیبانی فروشنده در ارتباط با محصولات عرضه شده تا زمانی که وب سایت کالنگ لازم بداند می بایست ادامه پیدا کند. فروشنده موظف است از کلیه محصولاتی که در سایت کالنگ عرضه کرده پشتیبانی کند و به طور پیوسته محصول خود را به روز نمایید. لازم به ذکر است که کلیه پروسه پشتیبانی و خدمات پس از فروش می بایست در سایت کالنگ و از طریق پشتیبانی محصول مربوطه انجام گیرد.

14- محصولات ارسالی باید دارای پیش نمایش باشند همچنین لینک های پیش نمایش بایستی تمام به کالنگ و پروفایل کاربری فروشنده لینک شود، وجود هرگونه اطلاعات تماس، آیدی و … موجب عدم پذیریش محصول خواهد شد.(هر گونه پشتیبانی محصول قبل از خرید از بخش دیدگاه قابل پیگیری است و کاربران بعد از خرید می توانند به اطلاعات تماس فروشنده دسترسی داشته و موضاعات مورد بحث خود را پیگیری نمایند.)

15- کاربران کالنگ در زمان ارتقاء سطح کاربری می پذیرند وب سایت کالنگ وکیل قانونی ایشان جهت عرضه محصولاتشان در سایت Kaleng.net است و مدیریت این سایت میتواند به وکالت از ایشان پیگیر موارد نقض حقوق کپی رایت در مراجع قانونی باشد.

زمینه فعالیت سایت برپایه عرضه انواع محصولات مرتبط با وب، کتاب الکترونیک و نرم افزار می باشد.

فروش محصولات بدین صورت می‌باشد که هر محصولی که فروخته شد، 80 درصد از مبلغ به طراح و 20 درصد به سایت کالنگ تعلق می‌گیرد! (در آینده احتمال تغییر این درصدها وجود دارد.)

در جهت حمایت از طراحانی که به صورت اختصاصی تنها با سایت کالنگ همکاری دارند ، درصد مشارکت طراحان غیر انحصاری به 50 درصد کاهش می یابد.

جهت ارسال محصولات ابتدا در کالنگ ثبت نام و درخواست فروشندگی خود را ثبت کنید، در خواست شما توسط کارشناسان کالنگ بررسی و در صورت صلاحدید مورد تایید قرار می گیرد

توسط
تومان